• База знань
 • /
 • Блог
 • /
 • Wiki
 • /
 • ONLINE CHAT
+380 (44) 364 05 71

Надійне обладнання та відмінний сервіс

Віртуальний дата центр — основні переваги

 • Створення системи будь-якої складності. Обчислювальні потужності дата-центру FREEhost.UA дозволяють створювати системи будь-якої складності за технічним завданням клієнта.
 • Вибір варіантів реалізації рішення та мережевої інфраструктури. Клієнт може вибрати будь-яке рішення: VPS, оренду серверів або розміщення власного обладнання.
 • Оптимізація витрат на інфраструктуру. Замовник повністю контролює всі витрати, прозору модель розрахунку вартості наших послуг. Вартість послуг у гривнях без прив'язки до курсу інших валют.
 • Свобода вибору шаблонів та ОС. Автоматичне встановлення операційних систем та додаткового програмного забезпечення дозволяє значно заощаджувати час налаштування системи.
 • Аварійне відновлення. Автоматичне створення та зберігання резервних копій даних та віртуальних машин дозволяє значно скоротити час, необхідний для відновлення у разі збою або помилки програмістів.

Переваги послуги "інфраструктура як сервіс"

 • Технічна підтримка 24х7

  Наша команда висококваліфікованих фахівців цілодобово підтримуватиме та обслуговуватиме систему клієнта.

 • Надійність та відмовостійкість

  Наш дата-центр відповідає стандарту Tier 3, uptime 99.99%, всі вузли дата-центру резервовані за схемою N+1, будь-які планові роботи виконуються без зупинки сервісу.

 • Прозорість тарифів

  Наші тарифи знаходяться в публічному доступі, ви не знайдете там жодних прихованих платежів, повна прозорість у фінансових розрахунках із клієнтом.

 • Широкий перелік послуг з налаштування

  Регулярне обслуговування сервера та вирішення повсякденних завдань клієнта, моніторинг працездатності ПЗ на сервері, резервне копіювання, індивідуальне налаштування ПЗ згідно з ТЗ замовника.

 • Допомога в міграції

  Надаємо допомогу та планування переїзду клієнта з іншого дата-центру, допоможемо у перенесенні ваших сервісів у хмару.

 • Ми спеціалісти у серверах

  Наші інженери можуть виконати підбір серверного обладнання для реалізації проекту, його закупівлю та подальше обслуговування. Ми маємо великий склад власних комплектуючих для заміни.

Зосередьтеся на своєму бізнесі
про сервера подбаємо ми

Як стати нашим клієнтом

icon

Почніть співпрацю з FREEhost.UA

 • опишіть вашу задачу у вигляді технічного завдання;
 • внесіть у ТЗ ваші побажання щодо технічних та програмних рішень, вартості, термінів;
 • проконсультуйтеся з нашими фахівцями.
icon

Наша команда спеціалістів:

 • розробить оптимальну архітектуру системи за вашим ТЗ;
 • підбере необхідні програмно-технічні рішення (VPS, виділені сервери, Collocation та ін.);
 • розрахує попередній кошторис витрат;
 • надасть проект договору з урахуванням усіх умов.
icon

Якщо Вас все влаштовує – підписуємо договір та розпочинаємо реалізацію проекту.

Зв'язатися з відділом продажів

Скористайтеся нашими надійними серверами VPS для побудови інфраструктури будь-якої складності. Великий вибір шаблонів дозволяє отримати повністю налаштований сервер вже за кілька хвилин. Гарантовані ресурси та резервування всіх елементів системи забезпечують безперебійну роботу 24/7.

Залишились питання? Ми відповімо на них:

Які продукти ви надаєте в рамках послуги «Інфраструктура як сервіс»?

Компанія FREEhost.UA може надати вам як виділені, так і віртуальні сервери. Використовуючи базові продукти нашої компанії у вигляді будівельних блоків, ми зможемо реалізувати систему будь-якого ступеня складності.

Віртуальні сервери надаються з використанням віртуалізації KVM з гарантованими ресурсами пам'яті, процесора, дисків (накопичувачі SSD і NVMe). Як серверна ОС можна вибрати стандартні дистрибутиви Linux, також надано чималий перелік ПЗ у нашому каталозі. Зручні шаблони для налаштування сервера завжди доступні нашим клієнтам, за кілька хвилин ваш сервер готовий до роботи.

Якщо для ваших завдань потрібен виділений сервер, то ми маємо великий асортимент конфігурацій серверів для оренди на базі процесорів Intel і AMD за прийнятними цінами.

Що таке віртуальний дата-центр (vDC)?

Під віртуальним дата-центром (vDC) розуміється ціла сукупність ресурсів, призначених для зберігання, обробки та передачі даних. Причому ресурси (сервери, диски, мережі тощо) можуть бути як фізичними, так і віртуальними. Таким чином створюється складна ІТ-інфраструктура, яка аналогічна системам, побудованим тільки на фізичному обладнанні. Основна перевага віртуального ЦОДу — суттєва економія витрат, які необхідні для створення звичайного ЦОДу.

Як розшифровується поняття Iaas?

Інфраструктура як послуга (IaaS) — це такий вид хмарних рішень, що надає право користування ресурсами для обчислень, зберігання даних, мережевих підключень на запит клієнта з певною оплатою (за фактом їх використання). В рамках цієї послуги, наші фахівці вирішать усі завдання клієнтів з адміністрування, налаштування та резервного копіювання.

Ми хочемо придбати та розмістити сервер у вашому дата-центрі, як правильно підібрати сервер?

«Фріхост» може надати вам абсолютно нову послугу: купівлю сервера через нашу компанію, з подальшим розміщенням на Collocation. Наші фахівці самі займуться вибором, покупкою та доставкою обладнання в дата-центр, замовнику не доведеться турбуватися про це. Початкове налаштування сервера та його підтримка можуть бути виконані нашими фахівцями.

Можна дізнатися докладніше про «гібридні рішення»?

Наша компанія працює за моделлю “managed collocation service”, а значить при розміщенні сервера у нашому дата-центрі ви можете розраховувати на консалтинговий супровід, допомогу в покупці сервера, технічне обслуговування сервера, налаштування сервера за інструкцією замовника (remote hands), встановлення та налаштування програмного забезпечення на сервері, резервне копіювання, допомогу в міграції з іншого ЦОД. Детальніше дивіться тут.

Чому варто обрати саме FREEhost.UA?

Швидкість реалізації проектів, індивідуальний підхід до кожного клієнта, робота з ТЗ замовника та адекватне «співвідношення якості/вартості послуг» — основні переваги нашої компанії перед конкурентами. Все необхідне програмне забезпечення вже готове у вигляді шаблонів, для його встановлення та запуску необхідно кілька хвилин, у дата-центрі завжди є вільні обчислювальні потужності для швидкого розширення ресурсів на запит клієнта. Фахівці компанії FREEhost.UA сприятимуть вам при виборі технічного рішення і допоможуть реалізувати навіть найскладніші проекти.

Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA