• База знань
 • /
 • Блог
 • /
 • Wiki
 • /
 • ONLINE CHAT
+380 (44) 364 05 71

ЦІНА ДОМЕНУ UA

Вартість реєстрації домену UA - 2200.59 грн./рік

Вартість продовження домену UA - 2200.59 грн./рік

Вартість відновлення домену (Redemption period) UA - 4394.70 грн.

Купити домен UA
прямо зараз

.ua

Чому варто обирати FREEhost.UA?

 • Нам довірили свої доменні імена понад 100 тисяч людей з усієї України та за її межами.
 • Відмінна підтримка. Наші фахівці готові цілодобово надати допомогу в обслуговуванні доменів і хостингу. Телефонуйте нам у будь-який час +38 (044) 364-05-71.
 • З нами Ваші особисті дані знаходяться під захистом. Реєструючи домен на клієнта, ми не публікуємо їх у загальному доступі, при цьому Ви зберігаєте повний контроль над доменом.

Загальні положення реєстрації домену UA

15 вересня 2001 набули чинності нові "Правила домену UA" відповідно до яких користувачі Internet тепер зможуть отримувати адреси виду MARKA.UA.

Реєстрація домену UA провадиться тільки в тому випадку, якщо відповідний домен за написанням співпадає з зареєстрованим словесним знаком для товарів і послуг (торговою маркою), права на використання якої в Україні підтверджені свідоцтвом України на знак для товарів і послуг, виданим уповноваженим державним органом (Держпатентом), договором про передачу права власності на знак, або ліцензійною угодою. Умови реєстрації

Реєстрація домену UA вимагає надання 2 копій нижченаведених документів:

а) для товарних знаків, зареєстрованих в Україні:

 • Свідоцтво України на знак для товарів і послуг, видане центральним органом виконавчої влади з питань правової охорони інтелектуальної власності;

 • Договір про передачу права власності на знак або ліцензійний договір (у випадку, якщо реєстрант не є власником Свідоцтва);

б) для міжнародних товарних знаків:

 • Виписки з Офіційного бюлетеня Міжнародного бюро Всесвітньої організації інтелектуальної власності, завіреної центральним органом виконавчої влади України з питань правової охорони інтелектуальної власності, яка підтверджує факт міжнародної реєстрації ТМ і його правової охорони на території України;

 • Нотаріально завірена копія договору про передачу власником ТМ реєстранту доменного імені прав на використання цього знака на території України, або ліцензійний договір;

Перед замовленням реєстрації домену .UA надішліть, будь ласка, в наш відділ продажу копію торгової марки, або її номер для перевірки можливості реєстрації домену .UA.

Залишилися питання? Ми відповімо Вам на них

Можу я зареєструвати домен .UA, якщо у мене немає торгової марки?

На жаль, ні. Реєстрацію домену .UA без однойменної торгової марки здійснити не можна. FREEhost.UA на своєму сайті надає можливість реєстрації більш ніж в двохстах публічних доменних зонах що не вимагають додаткових документів. Введіть бажане ім'я в полі для перевірки домену і ми постараємося підібрати для Вас оптимальний варіант.

Як швидко виконується реєстрація домену UA?

Весь процес реєстрації займає 2-3 робочих дні, з моменту подачі нашими менеджерами заявки адміністратору зони. Для початку реєстрації домену необхідно надіслати в нашу компанію копію торгової марки, або вказати її номер.

Чи можна виконати реєстрацію доменного імені на підставі заявки поданої в укр. патент?

Ні, для реєстрації доменного імені .UA заявки на реєстрацію торгового знака не достатньо.

Моя торгова марка написана кирилицею, чи можу я зареєструвати переклад слова або кириличний домен?

Доменна зона UA не підтримує кириличні імена доменів. За допомогою спеціальної таблиці транслітерації кириличні символи будуть перетворені в латиницю.

Оскільки зареєструвати можна домен тільки відповідний однойменому торговому знаку, переклад слова як домен зареєструвати не можна.

Моя торгова марка складається з декількох слів, як виглядатиме домен?

У назві домену не можна виключити частину слів з торгової марки. Всі слова у заданому порядку будуть перераховані в імені домену. Слова в імені домена можуть бути написані разом, або розділятися символом тире.

Який максимальний термін реєстрації домену UA?

Доменне ім'я в зоні UA реєструється максимум на 10 років.

Який життєвий цикл домену UA?

 1. Після закінчення періоду реєстрації домену, протягом 30 днів його можна продовжити за стандартною ціною. Протягом цього періоду, реєстратор сам приймає рішення про відключення домену.

 2. Якщо домен не був продовжений, він переходить у статус Redemption Period. У цьому статусі домен знаходиться 30 днів. Його вже не можна продовжити, але можна викупити у адміністратора зони. Вартість викупу домену в 2.5 рази більше вартості реєстрації.

 3. Після закінчення Redemption Period домен видаляється. Процес видалення домену займає 5 днів. Після цього домен стає доступним для реєстрації всім бажаючим.

Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA