• База знань
 • /
 • Блог
 • /
 • Wiki
 • /
+380 (44) 364 05 71
 • Без сайту про Вас
  не дізнаються

  Кращий хостинг для систем управління контентом

Хостинг для CMS: оберіть свій двигун

Зручний хостинг з uptime 99.98%

Миттєве встановлення CMS в 2 натискання
 • Безкоштовний тест

  Кожен клієнт отримує можливість спробувати віртуальний хостинг для CMS безкоштовно. Замовляйте послуги та тестируйте її цілий тиждень!

 • Щоденні резервні копії

  Вірусна атака або помилка розробника може зробити сайт недоступним. Щоденні автоматичні бекапи допоможуть зберегти всі дані і відновити сайт в лічені секунди.

 • Быстрые сервера

  Ми використовуємо потужні двопроцесорні сервери Intel Xeon з SSD дисками, здатні забезпечити гарну роботу Вашого сайту незалежно від споживаних їм ресурсів.

 • Гарантований MoneyBack

  Якщо хостинг не підійде під ваш проект, гроші будуть переведені назад на рахунок за запитом. Гарантія повернення коштів діє 30 днів з дня активації облікового запису.

 • Домен у подарунок

  Сайту потрібно гарне ім'я. Заощаджуйте, сплативши хостинг на рік вперед, отримайте доменне ім'я безкоштовно. Система автоматичної перевірки допоможе вибрати вільну адресу.

 • Цілодобова технічна підтримка

  Наша команда працює більше 16 років, ми маємо досвід у вирішенні найрізноманітніших завдань. Вночі та в святкові дні ваш сайт знаходиться під надійним захистом професіоналів.

У Вас вже є сайт?

Ми дуже дбайливо перенесемо його до нас.

CMS хостинг FAQ:

Що таке хостинг?

Хостинг - це виділення частини дискового простору і обчислювальних ресурсів сервера. Хостинг буває віртуальний (shared), VPS (VDS) та хостинг серверів. Його можна використовувати для зберігання файлів сайту, електронної пошти та іншого програмного забезпечення.

Хостинг-провайдер для зберігання даних використовує спеціальне обладнання - сервер. Професійні обчислювальні машини відрізняються від побутових ПК підвищеною надійністю, стійкістю до навантажень, доступом до якісного інтернету. Для забезпечення цілодобової роботи обладнання використовується спеціальне програмне забезпечення, канали зв'язку резервуються, а для безперебійного електроживлення використовуються дизель-генератори. На одному сервері розміщується кілька десятків сайтів або навпаки, може знадобитися більш 50 000 серверів для утримання великої соціальної мережі, наприклад, Facebook.

Разом з ресурсами, користувач отримує додаткові послуги. Наприклад SSL сертифікати, консультації фахівців та резервні копії. У кожного тарифного плану віртуального хостингу для CMS є свої обмеження. Хостер пропонує на вибір кілька пакетів, щоб клієнт міг обрати необхідні для свого проекту параметри.

Що таке CMS?

Система управління контентом (Content Management System) - програмне забезпечення встановлюється на хостинг, призначене для управління вмістом сайту. За допомогою різних шаблонів CMS можна змінювати зовнішній вигляд сайту, додавати каруселі картинок, панелі меню, банери і інші надбудови. Управління сайтом виконується через зручний адміністративний інтерфейс. Як правило, в ньому є можливість створювати користувачів з різними ролями: адміністратор, контент редактор і т.п. CMS побудована на модульній структурі. Додаючи або відключаючи модулі можна повністю змінити функціонал сайту. Така особливість дозволяє на одній CMS створювати односторінкові сайти, персональні блоги, електронні магазини і великі новинні портали.

Більшість CMS є безкоштовними, і мають великі спільноти шанувальників. Для таких CMS як WordPress і Joomla створені тисячі шаблонів і модулів, деякі з них платні, а деякі безкоштовні. Для безпеки проекту ми не рекомендуємо використовувати компоненти невідомих виробників і зламані.

Як замовити хостинг CMS?

Для замовлення CMS хостингу необхідно виконати три простих кроки:

 1. Обрати тарифний план хостингу. Вибираючи пакет зверніть увагу на кількість сайтів в тарифному плані, обсяг оперативної пам'яті на процес PHP, і на індекс продуктивності. Ці характеристики впливають на швидкість роботи сайту. Якщо Ви плануєте розмістити один невеликий сайт, Вам підійде пакет «Вигідний», для електронного магазину, краще рассаматрівать пакет «Великий» і вище. Власникам великих сайтів варто звернути свою увагу на пакети Мегахостінга. Якщо в подальшому тарифний план Вас перестане задовольняти, доплативши різницю між пакетами можна перейти на більший тарифний план.

 2. Обрати доменне ім'я. Замовляючи CMS хостинг, Ви можете зареєструвати домен безкоштовно у визначених доменних зонах. Якщо обраний домен до цього переліку не входить, Ви можете отримати +1 місяць хостингу в подарунок.

 3. Заповнити реєстраційну форму. Поставтеся до цього процесу відповідально. Хостинг і домен будуть оформлені на ті дані, які будуть вказані в реєстраційній формі.

Як встановити CMS на хостинг?

Це дуже просто. Досить зайти у відповідний розділ панелі управенія хостингом, вибрати каталог, в який Ви бажаєте виконати установку. Система автоматично виконає установку CMS на хостинг та налаштує підключення до бази даних. Через 1-2 хвилини на контактний e-mail буде відправлено листа з даними доступу в закриту частину сайту.

Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA