• База знань
 • /
 • Блог
 • /
 • Wiki
 • /
 • ONLINE CHAT
+380 (44) 364 05 71
 • Каждый месяц призы
  Мы уверены,
  Вам есть чем поделиться с коллегами,
  пишите и присылайте статьи!

11.08.2022

Керування логами за допомогою LogRotate в Ubuntu 22

Організація правильного та всеосяжного логування роботи операційної системи та основного ПЗ сервера важливе завдання, з яким стикається кожен системний адміністратор. Логи це основне джерело інформації для формування метрик роботи сервера, пошуку причин збоїв та вразливостей. Високонавантажені системи пишуть логи дуже активно, тому треба мати механізм ротації та управління журналами. Одним з базових інструментів є Logrotate, про нього і йтиметься у цій статті.

Стаття бере участь у конкурсі! Рейтинг: 5.0
Статтю прочитали професіоналів: 186

01.08.2022

Установка DirectAdmin на Linux VPS

Панель управління DirectAdmin має всі ознаки сучасного спеціалізованого програмного забезпечення для управління хостингом – висока швидкість роботи, регулярне оновлення, простота встановлення, невелика вартість ліцензії, широкий функціонал. Тому актуальним є питання розгортання DirectAdmin на Linux VPS сервері з урахуванням особливостей цього процесу. Розглянемо питання встановлення DirectAdmin на Ubuntu більш детально.

Стаття бере участь у конкурсі! Рейтинг: 5.0
Статтю прочитали професіоналів: 188

30.06.2022

Українські SEO-сервіси, конструктори сайтів та біржі фріланса

Якими сервісами Ви користуєтесь для SEO-просування сайтів? Виявляється для кожного іноземного сервісу є аналог зроблений в Україні. А деякі з додатків є найкращими у світі! Ось добірка сервісів зроблених українцями.

Стаття бере участь у конкурсі! Рейтинг: 5.0
Статтю прочитали професіоналів: 371

14.06.2022

Як включити відмітку часу в історії Bash в Linux

Для здійснення задач адміністрування linux-систем нерідко буває необхідним знати точний час виконання тієї або іншої команди, запущеної з терміналу. Функція history відноситься до однієї з частин аудиту сервера, стосовно безпеки. Однак, за замовчуванням вона не зберігає час виконання команди, і тому необхідно налаштовувати керуючу оболонку системи. І для цього необхідні знання її можливостей.

Стаття бере участь у конкурсі! Рейтинг: 5.0
Статтю прочитали професіоналів: 400

09.08.2022

Формули та функції Гугл Таблиць для СЕОшників

Переваги Гугл таблиць полягають в тому що працювати можно віддалено, та регулювати ступінь редагування для різних користувачів. Є можливість збереження та відновлення даних, навіть якщо онлайн зв'язок був втрачений, чи файл видалений.Ще одна перевага Гугл таблиць для СЕОшників - можливість замінити ними платні соціальні сервіси.

Розглянемо основні формули та функції, які будуть корисними для SEO спеціалістів під час пошукової оптимізації сайтів.

Стаття бере участь у конкурсі! Рейтинг: 5.0
Статтю прочитали професіоналів: 236

12.07.2022

Налаштування ssh_config

Як правило, робота з сервером під управлінням Linux здійснюється за допомогою протоколу SSH (Secure Shell). Конфігурація оболонки здійснюється у файлі ssh_config, а деякі налаштування користувач може змінювати у локальному файлі config. У цій статті ми розберемо параметри ssh_config, детальніше зупинимося на заходах безпеки SSH.

Стаття бере участь у конкурсі! Рейтинг: 5.0
Статтю прочитали професіоналів: 465

23.06.2022

Критична вразливість WordPress-плагіна Ninja Forms: розробники усунули загрозу

16 червня спеціалісти з безпеки помітили автоматичне оновлення плагіну Ninja Forms для CMS WordPress. Це означає, що розробники плагіну помітили вразливість і усунули її шляхом випуску нової версії. У будь-якому випадку, ситуація потребувала глибокого аналізу.

Варто нагадати, що мова йде про конструктор форм зворотного зв’язку для сайтів, який встановило більше мільйона активних користувачів. Плагін дає можливість легко налаштовувати типові форми і тим самим покращувати інтерфейс сайтів.

Стаття бере участь у конкурсі! Рейтинг: 5.0
Статтю прочитали професіоналів: 199

01.06.2022

Налаштування двофакторної аутонтифікації ssh за допомогою Google Authenticator

Стрімкий розвиток онлайн-бізнесів і, відповідно, мережевої інфраструктури вимагає від адміністраторів серверів більшої уваги, що до їх безпеки. Для управління сервером на базі ОС Linux, як відомо, використовується оболонка ssh, котра дає змогу встановити певний рівень захисту. Використання найнижчого рівня з одним фактором безпеки – логіна та паролю, як показує досвід – недостатньо. Тому ми пропонуємо перехід до більш високого рівня захисту – двофакторної авторизації. Одним із найпростіших в налаштуванні є додаток Google Authenticator, його і розглянемо.

Стаття бере участь у конкурсі! Рейтинг: 5.0
Статтю прочитали професіоналів: 392

Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA