• База знань
  • /
  • Блог
  • /
  • Wiki
  • /
  • ONLINE CHAT
+380 (44) 364 05 71

Знайдіть своє ідеальне ім'я

Будь ласка, зачекайте, йде перевірка ...
Перевірка і реєстрація доменного імені

Ми розуміємо, що Ви зайнята людина, тому постаралися зробити процес підбору та реєстрації доменів максимально простим і швидким. В полі для вводу імені домену вкажіть повне ім'я домену, наприклад test.com або тільки його частину, наприклад test. Ми готові запропонувати для Вас як найбільш поширені доменні зони, так і

спеціалізовані домени для Вашого бізнесу. Наша унікальна система пошуку підходящого домену виконає аналіз обраного імені в різних доменних зонах, а також запропонує свої варіанти, грунтуючись на словнику синонімів і їх перекладі. Ім'я можна вказувати латинськими або кириличними символами, змішувати їх разом не можна.

Для того, щоб не віднімати у Вас багато часу, всі результати пошуку будуть згруповані за двома вкладках «Основний результат» та «Альтернативні». Імена що сподобались просто додайте до кошику. Домен неможливо зарезервувати, тому після того як доменні імена вибрані, ми рекомендуємо здійснити оплату в найкоротший терміни.

Наша система підбору доменних імен допомагає знайти краще ім'я для сайту.

За допомогою інтелектуальних технологій пошуку доменних імен, наша система допомагає Вам знайти своє ідеальне ім'я. Ми готові запропонувати Вам, як поширені доменні зони, так і спеціалізовані орієнтовані саме на Ваш бізнес. Вам достатньо ввести в поле для пошуку бажане ім'я, а ми постараємося підібрати для вас найбільш цікаві варіанти.

Чи бронюються вибранні мною доменні імена?

Ім'я зарезервувати не можна. До тих пір поки домен не буде зареєстрований, він доступний для реєстрації всім бажаючим в мережі Інтернет. Тому ми рекомендуємо виконувати оплату імені відразу, після того як Ви підібрали домени для себе.

Перевіряючи вільний домен необхідно пам'ятати:

  1. Одночасно заявку на реєстрацію домену можуть подати кілька людей, як в нашій компанії, так і у інших реєстраторів. Реєстрація буде виконана на того чия оплата надійде першою. Тому після того як була зроблена перевірка доменного імені та отриманий рахунок, краще не затягувати з оплатою.

  2. Заявки на реєстрацію домену, за якими оплата не надійшла протягом дії рахунку-договору видаляються з черги.

  3. У разі неможливості здійснити реєстрацію доменного імені, після надходження оплати, кошти автоматично зараховуються на баланс користувача. За бажанням, кошти можуть бути повернуті абоненту тим же способом, яким він робив оплату.

  4. Під час перевірки зайнятості домену, зверніть свою увагу на особливі умови реєстрації. У разі наявності таких умов, інформація про це буде справа від назви перевіреного вами імені.

З нами Вам буде комфортно.

FREEhost.UA не тільки одним з найбільших реєстраторів доменних імен на Україні, ми також надаємо послуги хостингу. Тому вибираючи нашу компанію, ви отримуєте повний комплекс послуг для ведення бізнесу в Інтернет. А наша цілодобова підтримка завжди готова надати допомогу у вирішенні виникаючих питань.

Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA