• База знань
 • /
 • Блог
 • /
 • Wiki
 • /
 • ONLINE CHAT
+380 (44) 364 05 71

Додаткові ресурси

Послугавартість ГРН.Послугавартість ГРН.
Windows 10 PRO (1 RDP USER)Доступна також оренда ліцензії. Вартість оренди 522.51 грн. в місяць6644.32Windows server 2022 16 ядерДоступна також оренда ліцензії під час замовлення оренди сервера35906.32
WinSvrSTDCore 2022 2Lic CoreLicДва додаткових ядра процесора4563.55WinSvrCAL 2022 DvcCALКлієнтська ліцензія для підключення користувача до Windows Server 20221242.08
WinSvrCAL 2022 UsrCALЛіцензія клієнтського доступу до серверу. Дозволяє одному користувачеві мати доступ до необмеженого числа пристроїв1550.64WinRmtDsktpSrvcsCAL 2022 DvcCALЛіцензія віддаленого доступу клієнта для одного серверу на одного користувача4898.93
WinRmtDsktpSrvcsCAL 2022 UsrCALЛіцензія віддаленого доступу клієнта для одного користувача на необмежену кількість пристроїв4713.89  

Дивитися всі конфігурації серверів для оренди з Windows

Залишилися питання? Ми відповімо Вам на них

 • Як встановити Windows на сервер?

  Під час замовлення оренди серверу в дата-центрі FREEhost.UA Ви можете обрати ОС Windows 10 PRO або Windows 2022 Server.

  У разі замовлення Windows 2022 Server на сервер буде встановлена тріальна версія операційної системи. Після цього менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення замовлення покупки ОС.

 • Чи можу я використовувати свою ліцензію Windows Server 2022 на сервері?

  Ми дозволяємо встановлювати на сервер власну ліцензію Windows Server 2022, якщо вона відповідає ліцензійної політики Microsoft. Даний принцип називається BYOL (принеси свою власну ліцензію). Пам'ятайте, що при замовленні оренди серверу в нашій компанії Ви погоджуєтеся з умовами публічної оферти та з ліцензійною угодо Microsoft.

 • Чи може фізична особа купити сервер з Windows?

  Фізична особа може орендувати в дата-центрі сервер з ОС Windows 10 PRO. Купівля серверних продуктів Microsoft доступна тільки для юридичних осіб та ФОП.

 • Скільки робочих столів може бути в Windows 10 PRO та в Windows Server 2022?

  Windows 10 PRO поставляється з одним RDP користувачем. Збільшити кількість RDP користувачів в даній ОС неможливо.

  Windows Server 2019 поставляється без RDP користувачів. Для того щоб організувати віддалену роботу на сервері необхідно дві ліцензії WinSvrCAL та WinRmtDsktpSrvcsCAL. WinSvrCAL це ліцензія на локального користувача серверу, а WinRmtDsktpSrvcsCAL це ліцензія на роботу віддаленого користувача. Тобто якщо у Вашій компанії співробітники працюють на сервері позмінно, Ви можете купити одну ліцензію WinRmtDsktpSrvcsCAL і три ліцензії WinSvrCAL наприклад.

 • Чи існує безкоштовна версія ОС Windows Server?

  Так, безкоштовна версія Windows Server існує, вона називається Hyper-V. Вона може бути корисна в багатьох випадках. З її допомогою можна організувати роботу декількох віртуальних машин. У безкоштовної комплектації є багато обмежень, наприклад не можна створювати віртуальні машини на Windows, тільки Linux сервери.

 • Яка вартість ліцензії Windows 2019 Server?

  Вартість ліцензії складається з декількох компонентів: базової ліцензії, що включає в себе 1 фізичний CPU І 16 ядер, додаткових ліцензій на процесори серверу та ядра (якщо потрібно), а також ліцензій на локальних і віддалених користувачів (за потреби).

 • Чим відрізняється звичайна Windows 2010 Pro від серверної Windows Server 2022?

  Windows 10 Pro це варіант ОС для роботи на десктопі. Вона не дозволяє запускати віртуальні машини, можна створити тільки один віддалений робочий стіл. У свою чергу Windows Server, як випливає з назви є серверною ОС, вона більш надійна в своїй роботі, має спеціалізоване серверне ПЗ: служби розгортання Windows, доменні служби Active Directory, служби DHCP, немає обмежень на кількість віртуальних машини і віддалені робочі столи. Але потрібно враховувати, що Windows 10 Pro значно дешевше, в порівнянні з Windows Server.

 • Де я можу ознайомитися з додатковою угодою по розстрочці на покупку ліцкезіі Windows Server 2022

  Завантажити додаткову угоду на придбання ліцензії Windows Server 2022 в розстрочку можна за посиланням.

Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA