Залишилися питання? Ми відповімо Вам на них
- Чи допоможе мені Ваша служба підтримки перенести сайт з іншого VPS?
Якщо Ви замовили у нас VPS-сервер із панеллю керування DirectAdmin, то Вам, скоріш за все, допомога служби підтримки не знадобиться. Програма має всі можливості для імпортування та розгортання даних на сервері в автоматичному режимі. Зокрема, це протокол FTP для завантаження великих об`ємів даних, та веб-додаток PhpMyAdmin, котрий дозволяє завантажити та розгорнути базу даних MySQL з файлів будь-якого формату – txt, sql та інших. Вказані та деякі інші служби по роботі з даними встановлюються в автоматичному режимі при інсталяції програми DirectAdmin і тому постійно присутні в графічному інтерфейсі. Але, якщо у Вас щось не буде виходити, то служба підтримки завжди Вам допоможе.
-
Кому пропонується використовувати панель керування DirectAdmin?
Програму можуть використовувати як досвідчені адміністратори, так і звичайні користувачі-початківці для управління власними веб-проектами. Окрім того, універсальні можливості програми дозволяють створювати не тільки користувацькі облікові записи, але й для реселлерів – посередників послуг хостингу. Вказані можливості забезпечуються широким спектром функцій програми та кількома способами керування нею – за допомогою web-інтерфейсу та терміналу. Це підійде для користувача будь-якого рівня досвідченості по роботі з VPS-сервером або звичайним «шаред» хостингом.
-
Який пакет VPS хостингу Ви пропонуєте для цієї панелі управління?
Програма підійде для використання в будь-якому пакеті послуг VPS вище Cloud0. Все залежить від типу її ліцензії та кількості ресурсів сервера. DirectAdmin пропонує три основні тарифні плани PERSONAL – до 10 сайтів, PERSONAL PLUS – до 20 сайтів та STANDARD з необмеженою кількістю сайтів. Залежно від того, скільки сайтів Ви хочете розмістити і які технології плануєте використовувати, потрібно підбирати сервер. У будь-якому випадку, якщо надалі ресурсів Вам вистачати перестане, ресурси тарифного плану можна збільшити. Для цього достатньо перейти на більший пакет ВПС, або докупити лише ресурси, яких не вистачає, наприклад дисковий простір або оперативну пам'ять.
У порівнянні з іншими популярними панелями керування DirectAdmin споживає менше ресурсів.
-
Чим DirectAdmin відрізняється від інших панелей управління?
Програма має ряд відмінностей від своїх аналогів – програм керування хостингом. По-перше, це компактність і, відповідно, невелике споживання програмних та апаратних ресурсів. Це дозволяє використовувати її для управління малопотужними VPS / VDS серверами, для котрих об`єми виділених ресурсів є критичною величиною. По-друге – відкритість коду. Це відкриває перспективи її розширення та вдосконалення у надалі. По-третє, це можливість її автоматичної інсталяції та розгортання додаткових сервісів – серверів баз даних, веб, FTP, IMAP-серверів та іншого програмного забезпечення. По-четверте – її невелика вартість, що автоматично розширює коло її потенційних споживачів.
-
Чи доступне резервне копіювання даних на цій панелі?
Так. Налагодження резервного копіювання даних здійснюється у вікні відомого планувальника задач Cron. Планувальник запускається за допомогою команди System Backup у системному розділі панелі керування. Тут можна обрати типи даних для копіювання, а також встановити потрібну періодичність виконання процедури. Класичними типами даних для копіювання є: користувацька домашня директорія, бази даних MySQL, DNS записи та httpd дані. Періодичність процедури може бути встановлена з точністю до хвилини. Тут можна вказати час та день тижня або місяця для періодичного автоматичного запуску програми на виконання та зберегти встановлені опції за допомогою кнопки Save.
-
Чи доступна підтримка декількох версій PHP в DirectAdmin?
Так, доступна. Тут можна встановити селектор не лише для різних версій PHP, а й режимів роботи для кожної з них. Це можна зробити двома шляхами – за допомогою графічного інтерфейсу або терміналу. Перший спосіб більш зручний для звичайних користувачів програми. Для цього достатньо у розділі додаткових функцій обрати користувацьку збірку за допомогою команди CustomBuild 2.0. У вікні, що з`явиться встановити бажані версії PHP та режими їх роботи, натиснути кнопку Update та перейти до вкладки Build Software для здійснення операції збірки обраних версій / режимів. Після чого обрати розділ Build PHP, натиснути кнопку Build та дочекатися завершення процесу збірки. Все, селектор встановлено.