• База знань
  • /
  • Блог
  • /
+380 (44) 364 05 71
укр  290.05 ГРН  247.95 ГРНна один рік

Підберіть підходяще ім'я
прямо зараз

.укр

Як виглядатиме доменне ім'я .УКР?

Домен .УКР це кириличний домен, наприклад фріхост.укр. У назві домену не допускаються латинські символи.

Чи можна в домені .УКР зареєструвати латинське ім'я?

Ні, домен .УКР підтримує тільки кириличні імена доменів.

Чи обов'язкові унікальні символи в назві домену?

Ні, в обов'язкових символах мови немає необхідності. Ім'я домену може складатися з будь-яких символів кирилиці (у тому числі букви ї, и, є), а також цифр та символу тире.

Чи потрібно бути громадянином України щоб зареєструвати домен .УКР?

Зареєструвати домен .УКР може кожен бажаючий не залежно від громадянства.

Навіщо мені реєструвати домен .УКР, у мене вже є домен?

Причин цього кілька:

  1. Напевно Ви важко працювали, для того, щоб залучити трафік на Ваш сайт. Конкуренти або сквотери можуть на схожому домені створюють альтернативний сайт і тим самим почати красти у Вас трафік. Для того, щоб цього не допустити багато проектів що розвиваються купують схожі домени і направляють їх на один сайт.

  2. Різні імени можна використовувати для різних цілей. Наприклад домен .УКР можна використовувати для реклами сайту або окремого продукту на радіо та телебаченні, а на візитках, для пошти і просування в Інтернет основний домен.

За допомогою безкоштовної послуги переадресації Ви без зусиль зможете налаштувати перенаправлення запитів на основну адресу сайту.

Який життєвий цикл домену .УКР?

Домен .УКР може бути зареєструвати від одного до десяти років. По закінченню терміну реєстрації, протягом 30 днів, його можна продовжити за стандартною ціною. Протягом цього терміну реєстратор сам вирішує, чи буде зупинена робота домену. Якщо протягом 30 днів зареєстрований домен не був продовжений, він переходить у статус Redemption Period. У цьому стані домен знаходиться 30 днів. Протягом Redemption Period домен не можна продовжити, але можна викупити у адміністратора зони. Ціна викупу значно вище звичайного продовження. Якщо домен не був відновлений, через 30 днів адміністратор зони його видаляє і домен стає доступним для реєстрації всім бажаючим.

Чому варто обирати FREEhost.UA?

  • Нам довірили свої доменні імена понад 100 тисяч людей з усієї України та за її межами.
  • Відмінна підтримка. Наші фахівці готові цілодобово надати допомогу в обслуговуванні доменів і хостингу. Телефонуйте нам у будь-який час +38 (044) 364-05-71.
  • З нами Ваші особисті дані знаходяться під захистом. Реєструючи домен на клієнта, ми не публікуємо їх у загальному доступі, при цьому Ви зберігаєте повний контроль над доменом.
Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA