• База знань
  • /
  • Блог
  • /
  • Wiki
  • /
  • ONLINE CHAT
+380 (44) 364 05 71

ЦІНА ДОМЕНУ TOP

Вартість реєстрації домену TOP - 850.49 грн./рік

Вартість продовження домену TOP - 850.49 грн./рік

Підберіть підходяще ім'я
прямо зараз

.top

Чому варто обирати FREEhost.UA?

  • Нам довірили свої доменні імена понад 100 тисяч людей з усієї України та за її межами.
  • Відмінна підтримка. Наші фахівці готові цілодобово надати допомогу в обслуговуванні доменів і хостингу. Телефонуйте нам у будь-який час +38 (044) 364-05-71.
  • З нами Ваші особисті дані знаходяться під захистом. Реєструючи домен на клієнта, ми не публікуємо їх у загальному доступі, при цьому Ви зберігаєте повний контроль над доменом.

Залишились питання? Ми дамо на них відповідь

Для кого призначений домен .top?

.top є загальним доменом і підходить для всіх. Придбати домен .top, - це підкреслити, що ваша конкретна компанія, бізнес або послуга знаходяться на вершині своєї майстерності і якості. Слід скористатися розширенням .top для спеціалізованих форумів, рейтингів, публікацій для споживачів, сайтів з обміну досвідом та інших інструментів ранжирування клієнтів вказуючи на спеціалізацію онлайн-ресурсу.

Які документи необхідні для реєстрації цього домену?

Для реєстрації доменного імені в зоні .top немає необхідності надавати документи. Його може зареєструвати будь-який бажаючий, незалежно від місця проживання і зайнятості. Необхідно тільки перевірити обране ім'я за допомогою онлайн сервісу на сайті https://freehost.com.ua/ukr/domain/domainreg/ і якщо воно вільно, тут же оформити його покупку.

Які імена доменів заборонені з розширенням .top?

Ви можете зареєструвати будь-яке ім'я з розширенням .top. Сам реєстратор не накладає ніяких обмежень, крім стандартних: в імені повинно бути від 2-х до 63 символів латинського алфавіту, воно не повинно містити пробіли, але може включати в себе цифри і тире. Стандартні обмеження на можливість підбору URL накладає ICANN. Це пов'язано з тим, що регулятор резервує кілька імен в різних зонах для міжнародних компаній. З ними можна ознайомитися на сайті icann.org.

Як перевірити, чи вільний домен .top?

Для того, щоб дізнатися, чи вільно ім'я, яке ви вирішили зареєструвати з розширенням .top, скористайтеся інтелектуальним сервісом FREEhost.UA. Для цього на сторінці ДОМЕНИ, заповніть форму пошуку і виберіть необхідний домен. .top ви знайдете у вкладці ТЕМАТИЧНІ. Для простоти пошуку, все розширення записані за алфавітом. Поставте навпроти нього галочку і натисніть "Підібрати ім'я». Сервіс перевірить замовлений URL, і в разі, якщо він зайнятий, запропонує схожий або такий же, але в іншій зоні. При наявності імені у вільному доступі, відразу оплатіть його, так як доменні імена не резервуються.

Для реєстрації цього домену потрібно володіти ТМ або державними паперами?

Зона .top є міжнародною, тому для реєстрації доменного імені в зоні не потрібні ніякі державні папери або торгова марка. На ім'я в цій зоні можуть претендувати приватні особи, купуючи його для ведення особистого блогу чи інших цілей, не пов'язаних з комерцією, нарівні з комерційними та громадськими організаціями.

Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA