• База знань
  • /
  • Блог
  • /
  • Wiki
  • /
  • ONLINE CHAT
+380 (44) 364 05 71

ЦІНА ДОМЕНУ ORG.UA

Вартість реєстрації домену ORG.UA - 395.99 грн./рік

Вартість продовження домену ORG.UA - 395.99 грн./рік

Вартість відновлення домену (Redemption period) ORG.UA - 809.55 грн.

Підберіть підходяще ім'я
прямо зараз

.org.ua

Чому варто обирати FREEhost.UA?

  • Нам довірили свої доменні імена понад 100 тисяч людей з усієї України та за її межами.
  • Відмінна підтримка. Наші фахівці готові цілодобово надати допомогу в обслуговуванні доменів і хостингу. Телефонуйте нам у будь-який час +38 (044) 364-05-71.
  • З нами Ваші особисті дані знаходяться під захистом. Реєструючи домен на клієнта, ми не публікуємо їх у загальному доступі, при цьому Ви зберігаєте повний контроль над доменом.

Залишились питання? Ми дамо на них відповідь

Як оформити замовлення на домен org.ua?

Доменне ім'я в зоні org.ua, підвищує довіру користувачів до сайту та робить ресурс більш впізнаваним. І хоча для реєстрації в org.ua немає цільових обмежень, найкраще доменне ім'я використовувати для сайтів українських некомерційних організацій (благодійний фонд, політична партія і т.д.). Щоб зареєструвати домен з закінченням org.ua, потрібно придумати буквено-числову комбінацію його імені, перевірити за допомогою спеціальної форми на сайті Freehost,чи вільно ім'я для реєстрації. Після цього оформите замовлення на реєстрацію домену та дочекайтися надходження рахунку на e-mail. Після його оплати, буде здійснена реєстрація домену в зоні org.ua. Ця процедура займе не більше 5 хвилин.

Як перенести домен org.ua на обслуговування у Freehost?

Якщо ви користуєтеся послугами іншого реєстратора, необхідно його оповістити про бажання переходу і отримати від нього Auth Code для перенесення. Для цього треба зв'язатися з технічною підтримкою реєстратора, де обслуговується домен, повідомити про своє бажання перенести домен і запросити код трансферу. Після того, як поточний реєстратор видасть Auth Code і зніме блокування на перенесення, оформите замовлення на перенесення домена через спеціальну форму на нашому сайті або особистий кабінет. Після оплати рахунку, на пошту буде відправлена спеціальна форма для введення кода авторизації домена. Після введення секретного коду, почнеться трансфер домена. Перенесення займає 5 днів, після його завершення на контактний e-mail висилається інформаційне повідомлення і домен додається в панель управління на Freehost. При перенесенні домен автоматично подовжується на один рік з дати закінчення.

Як продовжити домен org.ua?

Доменні імена в зоні org.ua реєструються строком від 1 року до 10 років. Після закінчення терміну реєстрації домена, його треба продовжити, сплативши новий рахунок на пролонгацію. Рахунок формується і висилається автоматично за 30 днів до закінчення домена на контактний e-mail. Якщо з яких то причин Ви не отримали рахунок, Ви завжди можете його сформувати самостійно в панелі управління доменом. Якщо домен не був продовжений до закінчення терміну його дії, продовжити ім'я можна протягом 30 днів за стандартною вартістю. Якщо домен упродовж цього періоду не подовжується, домен потрапляє в статус RedemptionPeriod, який триває 30 днів. За відведений час ім'я можна викупити у адміністратора зони, але це буде набагато дорожче, ніж проста пролонгація діючої реєстрації.

Скільки коштує домен org.ua?

Перевірити ціну на домен можна за допомогою порівняльної таблиці на нашому сайті. Реєстрація одного домена в зоні org.ua терміном на рік коштує 275,94 грн. При покупці декількох доменних імен, а також при купівлі домену org.ua разом з хостингом діють додаткові знижки.

Чи потрібно мати зареєстровану торгову марку або інші документи для купівлі домену org.ua

Щоб придбати домен, достатньо заповнити спеціальну форму заявки на сайті Freehost. Реєстрація буде проведена за наданими вами відомостями. Відправляти додаткові документи, що підтверджують будь-яких даних не потрібно. Наявність зареєстрованої торгової марки, торгового найменування та інших засобів ідентифікації не обов'язкова.

Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA