• База знань
  • /
  • Блог
  • /
  • Wiki
  • /
  • ONLINE CHAT
+380 (44) 364 05 71

ЦІНА ДОМЕНУ LVIV.UA

Вартість реєстрації домену LVIV.UA - 420.04 грн./рік

Вартість продовження домену LVIV.UA - 439.93 грн./рік

Вартість відновлення домену (Redemption period) LVIV.UA - 1040.85 грн.

Підберіть підходяще ім'я
прямо зараз

.lviv.ua

Чому варто обирати FREEhost.UA?

  • Нам довірили свої доменні імена понад 100 тисяч людей з усієї України та за її межами.
  • Відмінна підтримка. Наші фахівці готові цілодобово надати допомогу в обслуговуванні доменів і хостингу. Телефонуйте нам у будь-який час +38 (044) 364-05-71.
  • З нами Ваші особисті дані знаходяться під захистом. Реєструючи домен на клієнта, ми не публікуємо їх у загальному доступі, при цьому Ви зберігаєте повний контроль над доменом.

Залишилися питання? Ми дамо відповідь Вам на них

Купівля та реєстрація домену .lviv.ua

.lviv.ua - це український домен другого рівня. Регіональні імена сайтів мають масу переваг. По-перше, в цих зонах багато вільних імен. Завдяки цьому, є можливість в назві сайту найбільш правильно включити ім'я компанії або відобразити напрямок бізнесу. По-друге, після того, як Google став приділяти особливу увагу геотаргетингу, подібні розширення стали просто незамінні для СЕО оптимізації сайтів. Вже на рівні доменного імені, ви зможете вказати регіон, по якому повинен просуватися ваш ресурс і цим допомогти пошуковим системам.

Кому підходить домен .lviv.ua?

Це ідеальний варіант для підприємств, організацій, установ та жителів Львова. Чи перебуваєте ви в області або в самому місті - цей домен для вас! Це особливий, значущий домен, що запам'ятовується, який легко розуміється цільовою аудиторією. Чи не кожне місто і регіон має свій унікальний домен. Домен .lviv.ua пропонує ексклюзивну ідентифікацію онлайн. На реєстрацію в цій зоні слід звернути увагу підприємцям з інших областей, чий бізнес пов'язаний з цим регіоном. Особливо він підходить для регіональних представництв у Львові, місцевих інтернет видань і регіональної електронної комерції.

Які документи необхідні для реєстрації цього домену?

Для реєстрації імені сайту в зоні .lviv.ua немає необхідності надавати документи. Ви просто повинні придумати ім'я, найбільш підходяще для вашого бізнесу, послуги або блогу, перевірити чи воно не зайняте і відразу зареєструвати. Вся покупка домену займе кілька хвилин. Пройти процедуру реєстрації ви можете на сторінці реєстрації домена. Якщо раптом у вас щось не буде виходити або не зрозуміло, як заповнювати форми заявки, то зверніться в службу підтримки Freehost. Консультанти допоможуть оформити ім'я для вашого сайту або дадуть вичерпну консультацію.

Які імена доменів заборонені з розширенням .lviv.ua?

З розширенням .lviv.ua дозволено реєструвати будь-які імена розміром від 2-х до 63-х символів. Вони повинні бути написані латиницею, можуть включати в себе числа і тире. Забороняється ставити тире спочатку або в кінці імені, а також кілька поспіль. Чи не дозволяється робити в імені прогалини. Зверніть увагу на те, що в доменному імені букви верхнього і нижнього регістра читаються як рядкові, тому немає необхідності писати URL-адресу з великої літери.

Як перевірити, чи вільний домен .lviv.ua?

Для того, щоб перевірити чи вільно ім'я, яке ви обрали для свого сайту, скористайтеся онлайн перевіркою доменних імен. Сервіс інтуїтивно зрозумілий і простий. За підсумками перевірки ви дізнаєтеся чи можна прямо зараз купити вподобаний вам домен і в яких ще зонах воно ще є.

Чи обов'язково фізично знаходитися в Львові і області для реєстрації домену .lviv.ua?

Для покупки львівського регіонального домену не треба перебувати у Львові або його області. Придбати його можна онлайн, через реєстратора. FREEhost.UA є одним з найбільш надійних реєстраторів і хостинг провайдерів в Україні. Прямо тут на сайті ви можете оформити домен, а потім розмістити свій сайт. Зверніть увагу на те, що в багатьох пакетах послуг, при замовленні хостингу на 1 рік, хостер дарує регіональні домени.

Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA