• База знань
 • /
 • Блог
 • /
 • Wiki
 • /
 • ONLINE CHAT
+380 (44) 364 05 71

ЦІНА ДОМЕНУ KIEV.UA

Вартість реєстрації домену KIEV.UA - 399.69 грн./рік

Вартість продовження домену KIEV.UA - 399.69 грн./рік

Вартість відновлення домену (Redemption period) KIEV.UA - 786.42 грн.

Підберіть підходяще ім'я
прямо зараз

.kiev.ua

Чому варто обирати FREEhost.UA?

 • Нам довірили свої доменні імена понад 100 тисяч людей з усієї України та за її межами.
 • Відмінна підтримка. Наші фахівці готові цілодобово надати допомогу в обслуговуванні доменів і хостингу. Телефонуйте нам у будь-який час +38 (044) 364-05-71.
 • З нами Ваші особисті дані знаходяться під захистом. Реєструючи домен на клієнта, ми не публікуємо їх у загальному доступі, при цьому Ви зберігаєте повний контроль над доменом.

Залишилися питання? Ми дамо відповідь Вам на них

Як швидко реєструється домен KIEV.UA?

Реєстрація домена kiev.ua виконується упродовж однієї хвилини з моменту подання заявки. Після завершення реєстрації домена на електронну пошту буде вислано відповідне повідомлення.

Якщо я хочу купити хостинг і домен KIEV.UA чи можу я отримати домен безкоштовно?

Усі тарифні плани хостингу, окрім пакету Візитка, дозволяють зареєструвати доменне ім'я в зоні KIEV.UA за 1 копійку. Якщо оплачується менший період, доменне ім'я реєструється зі знижкою в 15%.

Чи будуть видні мої персональні дані в whois?

Ми оберігаємо конфіденційність Вас і Вашої сім'ї. Для усіх зареєстрованих доменних імен ми приховуємо дані про власника домена.

Я хочу зареєструвати декілька доменних імен, чи отримаю я знижку?

Для усіх клієнтів діє скида, залежна від кількості реєстрованих доменів. Якщо Ви реєструєте 3-5 доменів, Ви отримуєте знижку 3%, у разі реєстрації 5-10 доменів Ви отримуєте знижку 5%, а при реєстрації більше 10 доменів Ваша економія 7%.

Як перенести до FREEhost.UA домен в зоні KIEV.UA?

Зробити це дуже просто. Спершу треба отримати у поточного реєстратора код авторизації домена і попросити його розблоковувати для трансферу. Після цього на нашому сайті необхідно подати заявку на перенесення домена. Оскільки при перенесенні домена в необхідно продовжити мінімум на 12 місяців, Вам буде виставлений рахунок. Після оплати рахунку трансфер буде розпочатий. Для користувачів тих, що бажають перенести домен KIEV.UA в нашу компанію, діє знижка на продовження доменного імені.

Кому рекомендується домен kiev.ua?

У кожного сайту є ім'я, що складається з буквено-числовий комбінації. Воно називається доменним і призначене для перетворення IP адреси в форму, зрозумілу користувачам. Імена із закінченням kiev.ua входять в регіональну зону українських сайтів. Такий домен вказуэ на те, що веб-ресурс орієнтований на аудиторію Києва та області.

Ім'я в цій зоні підійде наступним типам сайтів :

 1. Інтернет-магазини.

 2. Інформаційні портали.

 3. Корпоративні сайти-візитки.

 4. Особисті блоги.

 5. Платформи громадських і політичних організацій.

Домен kiev.ua зробить веб-ресурс впізнанним і підвищить рівень довіри серед користувачів мережі.

Які символи можна використати при реєстрації домена kiev.ua?

Ця зона підтримує імена, написані буквами латинського або кирилічногоалфавіту. Допускається також включення дефісів і цифр від 0 до 9, проте, їх використати не рекомендується, оскільки такі знаки ускладнюють слухове сприйняття адреси і призводять до появи помилок в написанні. При створенні імені для сайту можна використати від 1 до 63 символів з допустимого діапазону. h4 На який термін дозволяється реєструвати домени kiev.ua? Адреса сайту може підтримуватися від 1 року до 10 років. Після закінчення вибраного терміну договір можна пролонгувати, сплативши додатковий період. Для кириличної назви домену, в її імені повинен бути мінімум один специфічний символ мови. Такими символами є: д, ж, і, й, л, п, ф, ц, ч, ш, щ, ь, и, е, ю, я, е, и, ї

Домен KIEV.UA мені не підходить. Чи можу я у Вас зареєструвати домен в іншій доменній зоні?

Реєстратор доменів FREEhost.UA здійснює реєстрацію більш ніж в 180 регіональних, міжнародних та тематичних доменних зонах. У нас Ви можете обрати з великої кількості популярних доменів.. Одночасно можна виконати перевірку імені в декількох зонах.

Також рекомендуємо розглянути перехід на домен kyiv.ua. Під час підбору імені, наша система автоматично шукає схожі імена використовуючи словник синонімів, а також англо-російський словник.

Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA