• База знань
  • /
  • Блог
  • /
  • Wiki
  • /
  • ONLINE CHAT
+380 (44) 364 05 71

ЦІНА ДОМЕНУ COM

Вартість реєстрації домену COM - 664.99 грн./рік

Вартість продовження домену COM - 702.00 грн./рік

Підберіть підходяще ім'я
прямо зараз

.com

Чому варто обирати FREEhost.UA?

  • Нам довірили свої доменні імена понад 100 тисяч людей з усієї України та за її межами.
  • Відмінна підтримка. Наші фахівці готові цілодобово надати допомогу в обслуговуванні доменів і хостингу. Телефонуйте нам у будь-який час +38 (044) 364-05-71.
  • З нами Ваші особисті дані знаходяться під захистом. Реєструючи домен на клієнта, ми не публікуємо їх у загальному доступі, при цьому Ви зберігаєте повний контроль над доменом.

Залишилися питання? Ми дамо відповідь Вам на них

Я фізична особа, чи можу я купити домен com?

Так, Ви можете купити домен com. Для реєстрації домену в цій зоні не потрібно ніяких підтверджуючих документів.

Скільки часу займає реєстрація домену com?

Після надходження оплати весь процес реєстрації займає кілька хвилин. Після завершення реєстрації, на контактний e-mail надсилається повідомлення з даними доступу в панель управління. Враховуйте, що ім'я домену не можна зарезервувати, він залишається вільний до моменту його реєстрації. Тому, після оформлення замовлення на домен com, оплату краще зробити негайно.

Чи будуть відображатися в WHOIS мої персональні дані?

Купуючи домен com у нас, Ви можете бути спокійні за свої персональні дані. Ми приховуємо Вашу інформацію за допомогою спеціальної технології проксі сервера. При цьому Ви залишаєтеся власником домену маючи доступ до редагування інформації.

Чи є якісь додаткові умови для реєстрації кириличних імен?

Реєстрація домену com на кирилиці здійснюється без додаткових умов. Будь-яке вільне ім'я домена Ви можете зареєструвати.

Де краще зареєструвати домен com?

Ви можете перевірити наявність вільних імен в зоні com і зареєструвати адресу з цим розширенням на сайті freehostcom.ua/ukr/domain/.

FREEhost.UA надійний реєстратор. Наша компанія надає послуги з реєстрації доменів з 2002 року. Якщо ви вирішили купити своєму веб-ресурсу саме це ім'я, варто поквапитися. Чому? Все дуже просто! Популярність доменів com незаперечна вже більше 30 років. Домени com забезпечують довіру до Вашого бізнесу і допомагають з SEO. Це відмінний вибір, щоб додати солідності свого сайту. З 1985 року в домені com зареєстровано більше 120 мільйонів імен. Зростаючи компанії в світі вибирають com для свого сайту. com є найбільш широко використовуваним доменом верхнього рівня. Його найчастіше розглядають ті, хто хоче створити новий веб-сайт. Цей TLD настільки популярний, що практично всі імена зайняті. тому поквапитися і купить його прямо зараз. Домен com можна зареєструвати на термін від 1 року до 10 років.

На який термін реєструється домен com?

Домен com можна зареєструвати на термін від 1 до 10 років. Після закінчення терміну дії ваш веб-сайт і поштовий сервіс перестануть функціонувати, і в ньому не можна буде вносити зміни. Після фактичної дати закінчення дії імені у вас буде всього 30 днів, протягом яких можна продовжити домен за звичайною вартістю. Після цього, протягом 45 днів домен буде знаходитися в статусі redemption period. Цей стан домену, коли його не можна продовжити, але відновити може тільки поточний власник домену. Вартість відновлення домену в 10-15 разів вище звичайного продовження. Тому краще продовжувати ім'я вчасно. По закінченню redemption period домен видаляється і стає доступним для реєстрації всім бажаючим.

Кому дозволена реєстрація домену com?

Домен com означає комерційний (commercial) і, хоча він був призначений для сайтів електронної комерції, не існує ніяких обмежень щодо того, хто може реєструвати ці імена. Ім'я в цій зоні може використовуватися для перенаправлення відвідувача на веб-сайт, який вже існує за іншою адресою. Можна купити домен не маючи веб-сайт взагалі, використовувати його тільки для адрес електронної пошти. Якщо ваш сайт ще не готовий, але ви хочете забронювати за собою адресу, що сподобалася. Практикується викуп схожих імен, щоб їх не зміг використовувати конкурен.

Для яких сайтів підходить домен com?

На сьогоднішній день зареєстровано понад 144 мільйонів доменних імен в зоні com. В они використовуються як фізичними особами, так і підприємствами по всьому світу. Він підходить всім. Від дрібних блогів з 1-2 відвідувачами в день, до великих корпоративних сайтів і соціальних мереж з величезним навантаженням.

Які символи і в якій кількості допускаються для реєстрації домену com?

Доменні імена можуть містити від 1 до 63 символів латинського або кириличного алфавіту, а також цифри і дефіс. Це дозволяє вам реєструвати домени, які відображають назви вашої компанії, продуктів або навіть слогани. Можна використовувати комбінацію цифр, букв і дефісів, але тільки не кілька дефісів підряд. Імена не можуть починатися або закінчуватися дефісом, також не допускаються пропуски. В адресі не можуть бути використані інші знаки пунктуації та символи. Майте на увазі, що чим складніше доменне ім'я, тим важче його запам'ятати і легше допустити в ньому помилку. При підборі імені домена , використовуючи надмірно довгу адресу можна зіткнутися з труднощами, при розміщенні реклами свого веб-сайту на маркетингових товари, наприклад, на візитних картках або ручках.

Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA