• База знань
  • /
  • Блог
  • /
+380 (44) 364 05 71
COM  420.04 ГРН  370.08 ГРНна один рік

Підберіть підходяще ім'я
прямо зараз

.com

Я фізична особа, чи можу я купити домен COM?

Так, Ви можете придбати домен COM. Для реєстрації домену в цій зоні не потрібно ніяких підтверджуючих документів.

Скільки часу займає реєстрація домену COM?

Після надходження оплати весь процес реєстрації займає кілька хвилин. Після завершення реєстрації, на контактний e-mail надсилається повідомлення з даними доступу в панель управління. Враховуйте, що ім'я домену не можна зарезервувати, він залишається вільний до моменту його реєстрації. Тому, після оформлення замовлення на домен COM, оплату краще зробити негайно.

Чи будуть відображатися в WHOIS мої персональні дані?

Ні, дані не будуть відображатися. Ми приховуємо Вашу інформацію за допомогою спеціальної технології проксі сервера. При цьому Ви залишаєтеся власником домену маючи доступ до редагування інформації.

Чи є якісь додаткові умови для реєстрації кириличних імен?

Для доменної зони COM немає додаткових вимог до назви кириличного домену, таких як для українських доменних зон. Будь-яке вільне ім'я домену Ви можете зареєструвати.

Який життєвий цикл домену COM?

Доменне ім'я COM реєструється терміном від одного до десяти років. Це активна частина життя домена. Якщо домен вчасно не продовжується, адміністратор зони переводить його в статус hold і він перестає функціонувати. Цей період триватиме 30 днів. На протязі hold-періоду домен може продовжити тільки його власник за звичайною вартістю. У випадку, якщо домен не був продовжений протягом цих 30 днів, статус домену змінюється на RedemptionPeriod. Даний період також триває 30 днів. Домен вже не можна продовжити, власник домену може викупити його у адміністратора зони, але вартість цієї операції значно вище. Якщо домен не був викуплений, він видаляється. Процес видалення займає 15 днів. Після цього домен COM стає доступним для реєстрації всім бажаючим.

Чому варто обирати FREEhost.UA?

  • Нам довірили свої доменні імена понад 100 тисяч людей з усієї України та за її межами.
  • Відмінна підтримка. Наші фахівці готові цілодобово надати допомогу в обслуговуванні доменів і хостингу. Телефонуйте нам у будь-який час +38 (044) 364-05-71.
  • З нами Ваші особисті дані знаходяться під захистом. Реєструючи домен на клієнта, ми не публікуємо їх у загальному доступі, при цьому Ви зберігаєте повний контроль над доменом.
Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA