• База знань
 • /
 • Блог
 • /
 • Wiki
 • /
 • ONLINE CHAT
+380 (44) 364 05 71

ЦІНА ДОМЕНУ CO.UA

Вартість реєстрації домену CO.UA - 240.09 грн./рік

Вартість продовження домену CO.UA - 240.09 грн./рік

Вартість відновлення домену (Redemption period) CO.UA - 485.73 грн.

Підберіть підходяще ім'я
прямо зараз

.co.ua

Чому варто обирати FREEhost.UA?

 • Нам довірили свої доменні імена понад 100 тисяч людей з усієї України та за її межами.
 • Відмінна підтримка. Наші фахівці готові цілодобово надати допомогу в обслуговуванні доменів і хостингу. Телефонуйте нам у будь-який час +38 (044) 364-05-71.
 • З нами Ваші особисті дані знаходяться під захистом. Реєструючи домен на клієнта, ми не публікуємо їх у загальному доступі, при цьому Ви зберігаєте повний контроль над доменом.

Залишилися питання? Ми дамо відповідь Вам на них

Купівля та реєстрація домену .co.ua

Домен .co.ua є одним з найбільш затребуваних серед українських зон після .ua і .com.ua. Вільна реєстрація та широкий вибір доступних імен дозволила приватним особам і компаніям створити легко впізнаване і заслуговує довіру ім'я для свого ресурсу. Веб-сайт в цій зоні дає більшу конкурентоспроможність для вашого бренду, що робить домени .co.ua вельми привабливими для бізнесу. Завдяки тому, що розширення досить молоде, то тут у вас більше шансів знайти доменне ім'я, яке вам дійсно подобається і найбільш яскраво відображає сенс вашого бізнесу. Розширення .co.ua має ту ж аудиторію, що й .com.ua.

Що означає і кому підходить домен co.ua?

Після того, як в зоні .com.ua з'явився дефіцит вільних імен, в 2005 році з'явився домен .co.ua. Він став гідною альтернативою популярній зоні. Реєстрація URL з розширенням .co.ua підійде тим, хто хоче, щоб його асоціювали з Україною. Це прекрасне ім'я для сайтів підприємств, новинних ресурсів і блогерів, що пов'язують себе з цією країною. Тепер, після того, як пошукові системи стали більше орієнтуватися на геотаргетинг, регіональне розширення допомагає не тільки користувачам визначити, на кого орієнтований ваш сайт, але і пошуковій машині. Це реально спрощує СЕО оптимізацію вашого сайту і дає великі конкурентні переваги.

Скільки коштує домен co.ua?

Ціна реєстрації доменного імені в зоні .co.ua на рік 240.09 грн. Продовження домену коштує 240.09 грн. Підібрати і оплатити ім'я для свого сайту ви можете, скориставшись послугами реєстратора freehost.com.ua. Що стосується труднощів, зверніться в службу підтримки, скориставшись телефоном, e-mail, чатом або ICQ. Вона працює без перерв і вихідних.

Як перенести домен co.ua до Вас на обслуговування?

Для здійснення трансферу вашого домену на обслуговування до freehost.com.ua -

 1. Відключення конфіденційності WHOIS / домену у поточного реєстратора.

 2. Переконайтеся, що адреса електронної пошти адміністратора оновлений, щоб вони могли зв'язатися з його власником під час процесу передачі і вислати на нього код активації перенесення.

 3. Отримайте код авторизації перекладу. Деякі реєстратори його називають «ключ EPP», «секретний код» або «код авторизації».

 4. До вас на електронну пошту прийде рахунок за продовження домена на рік. Сплатіть його, після цього перенесення домену почнеться автоматично.

 5. Підтвердіть запит на переклад. Як тільки процес запуститься, на вашу пошту прийде лист, в яке треба вставити код трансферу. Після підтвердження переїзд домену займе 5-7 днів.

Про те, що домен перенесений на freehost.com.ua, вас сповістять поштою.

Чи можна отримати домен co.ua безкоштовно при замовленні хостингу?

Так. Якщо ви вирішите розмістити свій сайт на хостингу, то при оплаті послуг відразу за рік, домен ви отримаєте в подарунок. Бонус доступний вже при покупці мінімального пакету послуг. Надалі вам доведеться раз на рік продовжувати реєстрацію. Це дуже вигідна пропозиція. Особливо для малобюджетних сайтів і стартапів.

Чи можна приховати свої дані від сервісу WHOIS власникам цього домену?

FreeHost надає свою обліковий запис електронної пошти, яка замінює вашу в WHOIS, тим самим захищаючи ваш e-mail від спаму і шкідливих листів. Також, якщо хтось проведе пошук в Whois по-вашому домену, він не побачить ваше ім'я, адресу, номер телефону або адресу електронної пошти.

Дякуємо, що обираєте FREEhost.UA