->Віртуальний хостинг->Управління сайтами, домени->Додавання сайтів і доменів в аккаунт
Зміна домену сайта, що працює на WordPress
Вам необхідно додати новий домен (новий сайт) у панелі керування хостингом. Зробити це можна у розділі “Домени” — “Настройка доменів”.
Після додавання домена, потрібен час для оновлення DNS серверів. Поки йде оновлення, можна працювати з файлами. Якщо домен зареєстровано у Freehost, оновлення пройде швидше, внаслідок того що доменне ім’я та хостинг знаходяться в одній компанії.
Далі необхідно скопіювати файли вашого сайту у новостворений каталог з новим доменом (після додавання домену у панелі керування хостингом, каталог автоматично створюється на сервері). Зробити це можна у Менеджері Файлів або підключившись до сервера по FTP чи SSH. Для досвідчених користувачів, ми радимо використовувати SSH доступ.
Час копіювання залежить від кількості та розміру файлів. Якщо каталог з вашим сайтом займає понад 1 Гб, ми рекомендуємо проводити копіювання підключившись до сервера по FTP чи SSH (тобто не використовувати файловий менеджер).
Після того, як копіювання буде завершено, необхідно перейти у панель керування вашим сайтом (Консоль WordPress) на старому домені для зміни адреси сайту. У консолі WordPress, перейдіть у розділ — “Налаштування” > “Загальне”, далі на сторінці замініть доменне ім’я у полях “Адреса WordPress (URL)” та “Адреса сайту (URL)”
Після зміни вмісту, натисніть клавішу “Enter” або кнопку “Зберегти зміни”, яка знаходиться внизу сторінки. Після цього, сайт вже буде відкриватись за новим доменом. Якщо виникають складнощі з відкриттям, очистіть кеш та сесії у браузері.
На цьому процедуру зміни домену ще не завершено, оскільки у базі даних залишилось багато посилань, де вказано старий домен сайту. У базі даних необхідно змінити домен у всіх посиланнях на сайті. Це можна зробити вручну або за допомогою плагінів.
Перевіривши кілька способів, ми рекомендуємо використовувати плагін “Better Search Replace”, за допомогою нього можливо легко змінити текст у базі даних.
Після встановлення та активації плагіна, час переходити до зміни посилань. Для цього у консолі WordPress перейдіть у розділ “Інструменти” > “Better Search Replace”
Далі, для заміни посилань, необхідно у полі зліва вписати старий домен, справа новий. Знизу за допомогою клавіші “Shift”, виділіть всі таблиці для заміни тексту у них. Нижче, поставте галочку навпроти “Replace GUIDs” (Замінити глобально унікальний ідентифікатор). Галочку “Run as dry run” треба зняти, щоб зміни було внесено у базу даних. Якщо вона увімкнена, плагін просто перевірить базу та покаже скільки ячейок потребують заміни.
Після запуску, плагін перевірить таблиці та замінить вміст при необхідності. Зверху з’явиться сповіщення, про виконану роботу.
Після цього, всі посилання будуть замінені, а вам необхідно перевірити роботу сайту. Якщо ви все зробили вірно, сайт буде працювати коректно.
Наступним кроком у випадку, якщо запущено SEO та контекстна реклама, необхідно змінити домен на стороні тих сервісів.
У разі, якщо у вас залишились питання, ви завжди можете звернутись у нашу технічну підтримку. Наші спеціалісти працюють цілодобово, та завжди раді допомогти вам.
Статьи по теме:
- Що таке синоніми домену?
- Що таке статус домена і які вони бувають?
- Чи може один сайт відкриватися під двома і більш доменними іменами?
- Що таке технічна адреса?
- Я хочу додати ще один сайт в аккаунт, але пакет цього не дозволяє, як бути?
- Як зробити переадресацію з одного домену на інший?
- Як додати ще один сайт в аккаунт і де буде розміщуватись його папка?
- Які у Вашого хостингу ДНС сервера?
- Зміна домену сайта, що працює на WordPress