Дуже часто у наших клієнтів виникають труднощі по зміні даних в адміністративну частину їхнього сайту. Ми вирішили розповісти про те , як це зробити на прикладі однієї з найпопулярніших CMS в світі - WordPress.
Якщо робити зміни в меню Користувачі? Ваш профіль, тоді відбудеться зміна тільки імені користувача, яке відображається в записах і сторінках вашого сайту на WordPress , при цьому зміни логіна не відбудеться. Це так само не вплине на постійні посилання та інші місця , де використовується логін.
Зміна логіна в WordPress відбувається трохи складніше , оскільки WordPress не дозволяє робити цього через ваш профіль , навіть якщо ви є адміністратором. До речі , якщо у Вас використовується логін admin або administrator то для підвищення безпеки вашого сайту, ми наполегливо рекомендуємо змінити його.
Деякі інтернет сайти рекомендують змінювати логін безпосередньо в базі даних MySQL, наприклад за допомогою phpMyAdmin . Ми не радимо вам цього робити, оскільки подібні зміни відбуваються в обхід архітектури WordPress. Це може викликати конфлікт в роботі з кешем об'єктів та сторінок , а також з деякими сторонніми компонентами.
Для того , щоб змінити логін , вам необхідно створити нового користувача з новим логіном та іншою адресою електронної пошти. Не забудьте призначити новому користувачеві ті ж права , що і у оригінального користувача. Потім вийдіть з панелі адміністрування та виконайте вхід з новим логіном. Перейдіть до списку користувачів і видаліть старий обліковий запис. При видаленні вам необхідно вибрати нового користувача до якого перейдуть всі записи, сторінки, медіа- файли і весь інший контент.
Процедура зміни пароля набагато простіше. Вона аналогічна зміні імені користувача , про яку ми вже згадували на самому початку цієї статті. Після того, як ви виконали вхід в панель адміністрування WordPress , перейдіть в меню Користувачі ? Ваш профіль та знайдіть розділ «Новий пароль». Тут ви можете задати новий пароль для поточного користувача.
Відновлення пароля WordPress Якщо ж Ви забули поточний пароль або його втратили , в такому випадку існує 2 найбільш популярних способів з його відновлення :
Спосіб 1. Одним з найпростіших способів є функція «Забули пароль» у формі входу (за адресою http://www.site.ua/wp - admin )
Якщо ввести адресу електронної пошти вашого користувача або ім'я користувача , то на вашу електронну пошту прийде лист зі спеціальним посиланням для відновлення пароля. При переході по цьому посиланню, вам буде надана форма, де ви зможете ввести новий пароль.
Спосіб 2. Якщо ж у вас немає доступу до електронної пошти користувача або якщо з яких-небудь причин не працює відправка електронної пошти з вашого сайту, тоді скористайтесь доступом до бази даних через phpMyAdmin . Для цього перейдіть в хостинг панель https://admin.freehost.com.ua/ розділ " MYSQL " - "Керування базами" .
Після того, як ви виконали вхід в phpMyAdmin , виберіть базу даних і таблицю wp_users в панелі зліва. Далі ви побачите список всіх користувачів вашого сайту. Виберіть того користувача , чий пароль ви хочете змінити і клацніть кнопку « редагувати ». Для зміни пароля потрібно вибрати функцію MD5 зі списку для поля user_pass , і потім ввести новий пароль у значенні поля. Після збереження змін ви зможете виконати вхід в панель адміністрування WordPress використовуючи новий пароль.
Зверніть увагу на те, що змінивши пароль в phpMyAdmin , ви не побачите його у відкритому вигляді в таблиці wp_users , оскільки WordPress зберігає всі паролі в зашифрованому вигляді.
Дата: 14.03.2014 Автор: Sash
|
|
Авторам статьи важно Ваше мнение. Будем рады его обсудить с Вами:
comments powered by Disqus