• База знаний
  • /
  • Блог
  • /
  • Wiki
  • /
  • ONLINE CHAT
+380 (44) 364 05 71

ЦЕНА ДОМЕНА KR.UA

Стоимость регистрации домена KR.UA - 250.04 грн./год

Стоимость продления домена KR.UA - 250.04 грн./год

Стоимость восстановления домена (Redemption period) KR.UA - 508.86 грн.

Подберите подходящее имя
прямо сейчас

.kr.ua

Почему стоит выбирать FREEhost.UA?

  • Нам доверили свои доменные имена более 100 тысяч людей со всей Украины и за ее приделами.
  • Отличная поддержка. Наши специалисты готовы круглосуточно оказать помощь в обслуживании доменов и хостингу. Звоните нам в любое время +38 (044) 364-05-71.
  • С нами Ваши личные данные находятся под защитой. Регистрируя домен на клиента, мы не публикуем их в общем доступе, при этом Вы сохраняете полный контроль над доменом.

Правила доменной зоны KR.UA

1.1. Ці Правила доменів KR.UA і KIROVOGRAD.UA розроблені відповідно до п.1.13 Правил домену .UA.

1.2. Домен KR.UA і KIROVOGRAD.UA є публічним доменом другого рівня - складовою частиною домену .UA.

1.3. Метою цих Правил є визначення такої системи взаємовідносин та процедур стосовно делегування доменних імен в доменах KR.UA і KIROVOGRAD.UA, яка:

1.3.1. задовольняє потреби суспільства та підприємництва;

1.3.2. відповідає чинному законодавству України;

1.3.3. сприяє розвитку в Україні системи доменних імен та Інтернет в цілому;

1.3.4. відповідає інтересам світової Інтернет-спільноти.

1.4. Термін "Інтернет-спільнота України" ("українська Інтернет-спільнота") в межах цих Правил означає спільноту всіх громадян та/або резидентів України, фізичних та юридичних осіб, органів державної влади та управління України, органів місцевого самоврядування, які використовують мережу Інтернет та інтернет-технології, незалежно від мети та способів такого використання.

1.5. Термін “особа” в межах цих Правил охоплює як фізичних, так і юридичних осіб. Фізичні та юридичні особи щодо системи доменних імен мають рівні права.

1.6. Термін “делегування” в межах цих Правил використовується згідно визначень п.4.2.2 чинного стандарту Інтернет STD0013 (RFC#1034).

1.7. Всі інші терміни та визначення, вжиті в тексті цих Правил доменів KR.UA і KIROVOGRAD.UA, використано в значенні та тлумаченні, наведеному в Правилах домену .UA, якщо інше не зазначене окремо

1.8. Інтереси всіх членів української Інтернет-спільноти щодо системи доменних імен є рівними настільки, наскільки це не зачіпає інших законних інтересів членів української Інтернет-спільноти та/або будь-яких третіх осіб.

1.9. Доменне ім’я не є об'єктом права власності. Терміни та умови делегування доменних імен визначаються на договірній основі.

1.10. Домен KR.UA і KIROVOGRAD.UA делегований його діючому адміністратору в інтересах всієї української Інтернет-спільноти. Тому домен KR.UA і KIROVOGRAD.UA є громадським ресурсом, тобто публічним доменом.

Особливості адміністрування доменів KR.UA і KIROVOGRAD.UA

2.1. Домени KR.UA і KIROVOGRAD.UA делеговані інтернет-спільноті, в інтересах розвитку Кіровоградського регіону України.

2.2. Делегування доменних імен у доменах KR.UA і KIROVOGRAD.UA відбувається відповідно до розділу 2 Правил домену .UA.

2.3. Інформація щодо делегування та адміністрування доменних імен в доменах KR.UA і KIROVOGRAD.UA зберігається в реєстраційній базі доменів KR.UA і KIROVOGRAD.UA, в форматі та за правилами, встановленими розділом 4 Правил домену .UA.

2.4. Перевірка технічної працездатності доменного імені в доменах KR.UA і KIROVOGRAD.UA проводиться відповідно до розділу 5 Правил домену .UA.

2.5. Рекомендовані істотні умови договору між реєстрантом доменного імені в доменах KR.UA і KIROVOGRAD.UA та реєстратором наведено в розділі 6 Правил домену .UA.

2.6. Рекомендовані істотні умови договору між реєстратором та адміністратором доменів KR.UA і KIROVOGRAD.UA наведено в розділі 7 Правил домену .UA.

2.7. Розв`язання доменних спорів, що можуть виникнути в зв`язку з цими Правилами доменів KR.UA і KIROVOGRAD.UA та їх застосуванням, відбувається відповідно до розділу 9 Правил домену .UA.

2.8. Термін обробки заявки на делегування доменного імені в доменах KR.UA і KIROVOGRAD.UA, разом з перевіркою технічної працездатності відповідного доменного імені, становить не більше 14 (чотирнадцяти) робочих днів. Адміністратор доменів KR.UA і KIROVOGRAD.UA у вказаний термін зобов`язаний, згідно п.2.15.8 Правил домену .UA, повідомити електронним листом адміністративних та технічних контактних осіб відповідного реєстратора про хід та результат обробки заявки.

2.9. Заявки на делегування доменних імен в доменах KR.UA і KIROVOGRAD.UA обробляються в порядку їх надходження до вхідної черги реєстраційної бази доменів KR.UA і KIROVOGRAD.UA, відповідно до п.2.4 Правил домену .UA. Період одночасності для заявок на делегування доменних імен в доменах KR.UA і KIROVOGRAD.UA не встановлюється.

2.10. З метою забезпечення інформаційної сумісності реєстраційної бази KR.UA і KIROVOGRAD.UA та реєстраційної бази UA - UANIC, в записах бази KR.UA і KIROVOGRAD.UA дозволяється використання ідентифікаторів осіб (nic-hdl), що є зареєстровані в базі UANIC та RIPE.

Спасибо, что выбираете FREEhost.UA